Stylizacja paznokci – Szkolenie

Manicure Hybrydowy Kombinowany

To szkolenie dla osób, chcących zdobyć lub udoskonalić umiejętności z zakresu stylizacji paznokci metodą manicure kombinowanego i frezarkowego.

Treści wzbudzą również zainteresowanie osób, które chcą zapoznać się z zasadami BHP obowiązującymi przy pracy w salonach.

Oprócz zagadnień teoretycznych dotyczących budowy paznokcia – jego anatomii i fizjologii, kursant będzie miał okazję w praktyce przećwiczyć takie umiejętności jak formowanie płytki paznokcia oraz jej nadbudowanie, perfekcyjne opracowanie skórek, a także nakładanie lakieru.

Przedłużenie Paznokci Żelem + Manicure Hybrydowy Kombinowany

Szkolenie trwa osiem godzin. Podczas części teoretycznej, kursanci zapoznają się z zasadami BHP obowiązującymi w trakcie wykonywania stylizacji oraz teorią dotyczącą fizjologii paznokcia i wyposażenia niezbędnego do wykonywania stylizacji.

Dowiesz się, jak pracować z płytką paznokcia i nadać jej pożądany kształt. Poznasz najnowsze trendy w stylizacji paznokci i będziesz mieć okazję praktycznie zastosować zdobytą wiedzę.

Pracując na paznokciach modelki nauczysz się, jak precyzyjnie opracować skórki i dobrać kształt paznokcia do dłoni. Pod moim okiem zdobędziesz praktyczne umiejętności przedłużania paznokci żelem, począwszy od podkładania formy, po nakładanie żelu i nadawanie mu odpowiedniego kształtu.

W trakcie szkolenia poznasz techniki malowania paznokci i nakładania lakieru pod skórki (manicure kombinowany).