Stylizacja rzęs – Szkolenie

Metoda Klasyczna 1:1

Szkolenia z zakresu stylizacji rzęs są nieco dłuższe niż te dotyczące stylizacji paznokci i trwają około 10 godzin.

W trakcie trwania zajęć, kursantki nie tylko zapoznają się z budową i fizjologią oka, ale również rodzajami materiałów oraz narzędziami dostępnymi na rynku. Możliwość ich przetestowania jest szczególnie ważna – łatwiej skompletować zestaw dla siebie, co na początku pracy jest dość istotne.

Uczestnicy szkolenia mają możliwość pracy na modelce, co pozwala lepiej przyswoić wiedzę z zakresu modelowania oka, kierunkowości stylizacji oraz wielu innych zagadnień. Nie omijamy żadnego aspektu stylizacji – w trakcie zajęć dowiesz się absolutnie wszystkiego na temat samego zabiegu, jak również pielęgnacji rzęs po nim.

Metoda Light Volume 2D-3D

W trakcie 10- godzinnego szkolenia kursantki mają okazję zapoznać się z fizjologią oka i rzęs.

Poruszymy również zagadnienia dotyczące przeciwskazań do wykonywania stylizacji metodą Light volume 2D- 3D.

Kursantka w trakcie zajęć ma okazję testować produkty do stylizacji i zdecydować, z którymi z nich chce rozpocząć swoją przygodę. Podczas zajęć praktycznych nauczy się malować mapy rzęs, dowie się, czym jest kierunkowość stylizacji, a także rzędowość rzęs.

Aby uczeń mógł posiadać pełną wiedzę na temat stylizacji rzęs, jednym z modułów szkolenia jest praca z klejem w tego typu stylizacjach. Końcowym etapem szkolenia jest przekazanie wiedzy na temat pielęgnacji rzęs po zabiegu.