Oferta

Nasze szkolenia

Uwielbiam dzielić się wiedzą, dlatego też ofertę Glam Esthetic poszerzyłam o szkolenia, podczas których nie tylko zdobędziesz wiedzę teoretyczną, ale również będziesz mieć okazję wypróbować ją w praktyce – ćwiczenia stanowią ok. 80% całego szkolenia. Nowo zdobyte umiejętności będziesz trenować na cierpliwej modelce.

Zyskasz również możliwość testowania wysokiej jakości sprzętu przed jego zakupem, co pozwoli Ci wybrać najlepsze produkty dla Ciebie. Szkolenie trwa niemal cały dzień, więc zapewniam kursantkom ciepły posiłek i miłą atmosferę w trakcie części teoretycznej i praktycznej.

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz:

  • Certyfikat (jego potwierdzeniem jest egzamin końcowy);
  • Giftpack z produktami przydatnymi na początku Twojej drogi zawodowej;
  • Opiekę po szkoleniu – możesz pytać niemal o wszystko, co dotyczy stylizacji paznokci na długo po ukończeniu naszego spotkania;
  • konsultacje w sprawie zakładania własnego biznesu, zakupu sprzętów itd.

Stylizacja rzęs

Stylizacja paznokci

„Zdecydowanie się na szkolenie u Ciebie to był mój najlepszy wybór! Przemiła atmosfera, dużo wiedzy teoretycznej i praktycznej! Polecam każdemu z całego serca. Pozdrawiam.”
Dorota
Nasza kursantka
„Super! Dziękuję bardzo za szkolenie, jestem mega zadowolona i zmotywowana do dalszej pracy. Podejście na szkoleniu w pełni profesjonalne, a do tego przemiła atmosfera. Polecam z całego serca.”
Marta
Nasza kursantka
„Dziękuję za fachową wiedzę. Zamawiam żel, którym pracowałam na szkoleniu. Jest genialny i już nie mogę się doczekać pracy i ciągłego ćwiczenia zdobytej wiedzy na szkoleniu. Jestem tak mega zadowolona, że aż do teraz nie mogę wyjść z podziwu z tak świetnie przeprowadzonego szkolenia.”
Kasia
Nasza kursantka